
W dniu 21.05.22r. na stadionie ŁKS’u nasze młodziczki wzięły udział w Półfinałach i walczyły o przejście do Ogólnopolskiego Finału Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku, który odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie.
Do półfinałów dostały się takie drużyny jak:
UKS SMS Łódź- Piłka Nożna Kobiet
Astoria Szczerców Junior
EMKA Skierniewice
W walce o wejście do finału nasze dziewczęta zmierzyły się z EMKA Skierniewice. Walka i wynik był wyrównany do ostatnich sekund meczu, już wszyscy liczyli na karne, ale niestety przed końcowym gwizdkiem nasze dziewczęta straciły bramkę i przegrywamy mecz do finału.
Smutek i łzy pojawiły się na twarzach, ale głowy trzeba było szybko podnieść do góry i zawalczyć z Astorią Szczerców Junior o 3 miejsce. Co udało się powodzeniem i radość i uśmiechy znów powróciły na twarze naszych dziewczyn.
Dodatkowo nasza bramkarką Natalia Nati Piskorz została wyróżniona i otrzymała statuetkę najlepszej bramkarki turnieju
oraz
Wyróżniona została Ewelina Zięba, specjalną zieloną kartką FAIR PLAY , po meczu z EMKA Skierniewice, za wzorowe i fair play zachowanie podczas meczu. gratulacje
Wielkie brawa i gratulacje dla naszych zawodniczek za to, że się nie poddały i walczyły do końca, do ostatniej sekundy. W tym roku się nie udało, ale będziemy dalej próbować! Brawo drużyno!
Wyniki poszczególnych meczów:
UKS PIOTRCOVIA – EMKA Skierniewice 1:2 (Zuzia Jakubik)
UKS PIOTRCOVIA – Astoria Szczerców Junior 3:0 (Zuzia Jakubik, Ewelina Zięba
, Zuzia Pisarek
)
Końcowa klasyfikacja:UKS SMS ŁÓDŹ
EMKA SKIERNIEWICE
UKS PIOTRCOVIA PIOTRKÓW TRYB
ASTORIA SZCZERCÓW JUNIOR
Barwy klubowe reprezentowały:
Iga Błaszczyk, Maja Domaracka, Zuzia Jakubik, Hania Łopusiewicz, Zosia Misztela, Zuzia Pisarek, Natalia Piskorz, Julia Sobala, Patrycja Sosnowska, Ewelina Zięba
Trenerka: Martyna Wiśniewska